DIY חגים ומועדים

כרטיס גלגל מסתובב מלא באהבה

לקחו לי כמה דקות ארוכות להבין מה אני רוצה לכתוב לכבוד הפוסט לוולנטיין דיי, הלא הוא חג האהבה הלועזי. החג הזה שאנחנו בישראל מאמצים בכיף, כי אין כמו עוד סיבה לצאת לחגוג ולבלות 😉

 

באופן אישי אני לא מהמעריצות של כל החגים האלה, ובכלל אני לא תופסת את עצמי כאדם "קיטשי". לא שאני חושבת שיש בעיה עם קיטש, להפך, הייתי שמחה להיות יותר כזאת. אבלללל – כבר התוודיתי בעבר שהמרוויח הגדול (ולעתים גם המפסיד אם נאמר את האמת) בעניין הבלוג הוא זוהר, בן הזוג האהוב שלי. מצד אחד הוא מרוויח מלא הפתעות מתוקות ומקוריות בעבודת יד, אבל מצד שני הצצה לדירה הקטנה והעמוסה בחומרי יצירה שלנו תסביר כמה סבלנות צריך כדי לגור איתי. רגע לפני שאתן מרחמות עליו אני אציין שזוהר הוא מעצב, וגם לו יש לא מעט אוספים ופריטים משלו.

אני חושבת שאם מישהו ישאל אותי מה אני עושה לכבוד הוולנטיין דיי, רוב הסיכויים שהתשובה שלי תהיה "כלום" או "סתם חוגגים בבית, בקטנה, קניתי בקבוק יין לבן". כזאת אני, מתחברת יותר לאירועים קטנים ואינטימיים ופחות להפקות ולמיצגים. כאן בדיוק נכנס כרטיס הברכה שלי. השנה, יחד עם בקבוק גוורץ, זוהר יקבל כרטיס ברכה שיאפשר לי את לכתוב לו כמה מילים אוהבות. גם אחרי חמש שנים של זוגיות תמיד כיף לפרגן, לעשות דברים ביחד, לתת מתנות ולהזכיר זה לזה כמה אנחנו אוהבים ומעריכים אחד את השני ❤️

השנה החלטתי להכין כרטיס ברכה שיכיל בתוכו את הדייטים הבאים שלנו. בכרטיס יש גלגל מסתובב, ואם תסובבו אותו תוכלו להחליט מה יהיה הדייט הבא שלכן! אשמח אם תשתפו אותי בסוף הפוסט מה הכנסתן לגלגל האהבה שלנו, ולאיזה דייט יצאתם. אני בטוחה שזוהר שלי יסובב את הגלגל כל היום, ובזכות זה גם נעשה את כל הפעילויות שבו 😉

 

מה צריך?

סרגל

עט

בריסטולים צבעוניים או קארדסטוקים

סיכה מתפצלת

מספריים

דבק

אופציונלי: פאנץ' לב

 

מה עושים?

גוזרים את הבסיס לכרטיס הברכה. אנחנו בחרנו בבסיס בצבע ורוד אבל אפשר להשתמש בכל צבע אחר.

אחרי שהבסיס מוכן גזרו מלבן מנייר צבעוני, והדביקו אותו על הצד הקדמי של כרטיס הברכה.

שימו לב שהמלבן שאתן גוזרות יהיה קטן יותר מהבסיס הוורוד. מדדו את הגודל של בריסטול הבסיס שלכן, ומכל צד הורידו ס"מ. זה צריך להיות הגודל של המלבן הצבעוני.

אחרי שאתן מדביקות את המלבן הקטן, השוליים הוורודים של בריסטול הבסיס נראים ממש כמו מסגרת מסביב למלבן. למסגרת הזאת קוראים מאטינג, ומשתמשים בה הרבה בעולם הנייר והסקראפ.

נעבור ליצור את גלגל האהבה.

בעזרת חפץ עגול נסמן עיגול על בריסטול נוסף, ונגזור. אנחנו השתמשנו במכסה של נר כדי לסמן את העיגול, אבל כל חפץ עגול אחר יהיה טוב. שימו לב שהפרופורציות של העיגול יתאימו לכרטיס.

נסמן את נקודת האמצע של העיגול, ובעזרתה נשרטט 4 קווים שייצרו לנו 8 משולשים שווים בגודלם. העיגול שלכן צריך להיראות עכשיו ממש כמו מגש פיצה.

נחורר את נקודת האמצע בזהירות עם סכין יפני או מספריים. היזהרו לא לעשות חור גדול מדי.

מקמו את העיגול על כרטיס הברכה, וסמנו את נקודת האמצע שלכן. צרו חור באותה נקודה גם בכרטיס הברכה, והכניסו סיכה מתפצלת דרך הגלגל ולאחר מכן גם בחור שבכרטיס.

פתחו את הסיכה המתפצלת.

כתבו על גלגל האהבה רעיונות לדייטים. אנחנו הוספנו בכל חלק של הגלגל גם פינצ'וץ קטן מפאנץ' לב. זה ממש לא חובה.

הדביקו חץ קטן מבריסטול בחלק העליון של כרטיס הברכה וחכו לייבוש.

לפני שהתחלנו לסובב את הגלגל הוספנו גם ברכה של יום אהבה שמח, והדבקנו אותה לחלק התחתון של הכרטיס.

ועכשיו אפשר להתחיל לסובב את גלגל האהבה שלכן!

 

 

יום אהבה שמח לכולן ❤️❤️❤️

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות