לייף סטייל

פרינטבל מתנה לחודש פברואר 2018

החודש השני בלוח השנה האזרחי כבר איתנו, מה שאומר שהחורף הקצרצר שלנו כבר כמעט הגיע לסיומו. חודש פברואר הוא חודש עמוס יחסית, עם פורים בסופו ו-ולנטיין דיי באמצעו. נכון, ולנטיין דיי הוא לא חג שלנו, אבל מי ימנע מאיתנו לקבל מתנות?! אגב, אם אתן רוצות להעניק מתנות בוולנטיין דיי, בפוסט הזה תמצאו המון רעיונות למתנות עשה-זאת-בעצמך יפות ומרגשות.

בסוף החודש מגיע אלינו פורים, ואנחנו כבר עובדות על פרויקט מיוחד לחג השמח הזה. מתרגשות? גם אנחנו! ובעיקר מקוות שתיהנו ממנו כמו שאנחנו נהנות להכין אותו! אבל יש לנו עוד קצת זמן עד פורים. עד אז אתן מוזמנות להוריד את לוח החודש החדש, ולהתחיל לכתוב בו את כל התאריכים החשובים שלכן.

להורדת לוח חודש פברואר לחצי כאן

 

** הפרינטבל הוא בגודל A4 ומומלץ להדפיס אותו על נייר כרומו מט או נטול עץ 180 גרם. אם אין באפשרותכן להדפיס על נייר כרומו, דף A4 שיש בכל מדפסת יעשה את העבודה יופי **

 

אחרי שהדפסתן את הלוח הגיע הזמן לחשוב איפה למקם אותו ברחבי הבית. אנחנו העדפנו בדרך כלל להניח אותו על השולחן, ולהשתמש בו בתור פלאנר חודשי. הנה למשל כל הלוחות של 2017:

חוץ מלהניח את הלוח על השולחן אפשר לתלות אותו גם על לוח רשת

עוד אפשרות היא להכניס את הלוח למסגרת, ולהחליף אותו כל חודש (ובאותה הזדמנות להחליף גם את האקססוריז שליד המסגרת, שיתאימו לאווירת החודש 😉 )

ואם לא בא לכן להתעסק עם מסגרות או לוחות רשת, אפשר פשוט לתלות את הלוח על הקיר עם וואשי טייפ. הדבק של הוואשי מתקלף בקלות מהקיר, ולכן אין בעיה לתלות את הלוח על הקיר בעזרתו, ולהחליף ללוח חדש בכל חודש.

 

מה האפשרות המועדפת עליכן? איפה אתן תולות את לוחות השנה שלכן? שתפו אותנו!

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות