טיולים

איסלנד – הצצה קטנה ומלאת השראה לאי הקסום

בזמן שהפקדתי את הבלוג בידיה הנאמנות של נילי, נסעתי ביחד עם בן זוגי לחופשה חלומית. היעד שטסנו אליו הפך בזמן האחרון לפופולרי יותר ויותר גם בישראל, וגם בשאר רחבי העולם:
איסלנד

כבר כמה שנים שטיול באי הזה הוא ב-bucket list שלי. לפני כמה שנים שהייתי אומרת למישהו שזה החלום שלי, הייתי זוכה לתגובות מופתעות של "מה כבר יש שם לראות?" ואפילו "מה איבדת שם בכלל?!". בכל פעם שהיו אומרים לי את זה, הייתי עונה "מה אין שם?"

האי הזה הוא יעד חלומי לכל חובבי הטבע ובעלי החיים. בכל שעה של נסיעה הטבע העוצמתי משתנה מול עיניכם ב-180 מעלות. זהו לא יעד לחופשת בטן-גב למי שמחפש חופשה כזאת, למעט רגעים קצרים במרחצאות המפורסמים שם. אין ספק שחופשות בטן-גב הן כיפיות (ולראיה – החופשה שלי במיקונוס הייתה פשוט מצוינת), אבל הפעם חופשה כזאת לא הייתה בראש סדר העדיפויות שלי.

אז בזמן שכולכן התקדמתם בפרקים של "משחקי הכס" (חזרנו עם פער של ארבעה פרקים להשלים!), אנחנו נסענו לאי שהוא השילוב האמיתי של אש ושל קרח. בכלל, ידעתן שהרבה סצנות בסדרה צולמו באיסלנד? אחרי שהייתי שם בעצמי, אני בהחלט יכולה להבין למה.

בקרוב נפרסם כאן סדרת פוסטים על הטיול שלנו עם טיפים מיוחדים לפי אזורי האי ופוסטים על יצירה מקומית ו-DIY מיוחד למסעות ברחבי העולם. אבל עד שהסדרה תתפרסם, קבלו כמה תמונות מהאי, שאני בטוחה שיגרמו לכולן להכניס את האי הזה לרשימת החופשות החלומיות שלהן. ובינתיים שיהיה לי בהצלחה בהמשך סינון התמונות שצילמתי 😉

 

עוד מידע על איסלנד תוכלו למצוא בפוסטים הבאים בסדרה:

לחלק הראשון של המדריך שעוסק בחלקה הדרום-מזרחי של איסלנד

לחלק השני של המדריך שעוסק בחלקה בצפון-מערבי של איסלנד

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות