וויש ליסט לייף סטייל

וויש ליסט ליריד החלומות של נתנאלה

אם אתן חיות בארץ בשבועות האחרונות אני די בטוחה שמעתן על היריד הכי משגע וקסום שיש, יריד החלומות של נתנאלה, שמתקיים בין התאריכים 29.3 – 1.4. נילי ואני פוקדות את היריד המושלם הזה כבר כמה שנים, ולדעתנו האישית אין שני לו. הבחירה הקולעת במעצבים, החנויות המיוחדות שמגיעות, ואפילו העיצוב. אני לגמרי חושבת שכשעושים אירוע בסדר גודל כזה חשוב להכניס את האורחים לאווירה המתאימה, זה לחלוטין נותן ערך מוסף. ביריד של נתנאלה לא מדובר בעוד יריד של דוכן על יד דוכן (לא שזה רע), אלא במקום שבו החיים עוצרים לרגע אחד, אתן מתנתקות מכל הצרות בחיים ועוברות לעולם אחר וקסום. השוטטות בין דוכן לדוכן הופכת לקסומה, למזמינה, למהנה ולנוצצת יותר. הנושא של היריד הזה הוא "Magical Dreams", כלומר חלומות קסומים, וזה כשלעצמו מספיק כדי לעורר את סקרנותי בנוגע לעיצוב השנה. אין ספק שמבול של תמונות יפות יגיע לאינסטוש שלנו.

ביריד משתתפים 87 מעצבים וחנויות מיוחדות, ואת כל הפרטים עליהם ועל היריד תוכלו למצוא בדף האירוע בפייסבוק. היריד הוא הזדמנות מצוינת להיערך למתנות לחג, ולי אישית גם לרכישת כמה מתנות לאחיינית הקטנה והחדשה שלי. כדי לעשות קצת סדר בין כל הדברים היפים והשווים שיגיעו ליריד, החלטנו להכין וויש ליסט ולצאת ממוקדות לשטח. כל פריט ופריט נבחר בקפידה ונכנס לרשימה רק אחרי התלבטויות רבות, אבל אנחנו עדיין די בטוחות שברגע שנגיע לשם ייכנסו לסל שלנו עוד כמה דברים. אבל ששש, לא לגלות לבני הזוג!

חלק גדול מחלומות קסומים הם כמובן חדי קרן, ולכן חדי הקרן הקסומים האלה של ליאת אנקורי – נוגעת בחומר לא יכלו שלא להיכנס לוויש ליסט.

אנחנו ממשיכות עם מוטיב הקרמיקה וחדי הקרן, וגם בית הנר הזה של ליאת לא נשאר בחוץ:

אני מאוהבת בשרשרת האננס של מיטל טולדו, גם בגלל סגר ה-T שלה, שנותן לשרשרת מראה מיוחד. אם תציצו בפייסבוק של מיטל תוכלו להתרשם גם מקולקציית התליונים הקטנים והמשגעים שלה.

.

בדפדוף בדף האירוע נתקלתי באבטיח העץ המושלם הזה של Living home fashion, ומיד הוא נכנס כפייבוריט לוויש ליסט שלי.

בפוסטים של ה-DIY שלנו אתן בדרך כלל רואות את האצבעות ואת הטבעות היפות שלנו, מה אתן אומרות, אולי כדאי להוסיף עוד אחת יפה לדגמן יחד איתנו?

או אולי זאת?

טבעות כוכבים ואננס של Petite Delights by Ilona Rubin.

נשאר רגע בעולם חדי הקרן ובאהבה שלי אליו, שבעקבותיה ספל הקפה הזה נכנס אוטומטית לרשימת הקניות שלי (אפשר אפילו לכתוב עליו הקדשה!)

ספל חד קרן של עוד רגע – מתנות בעיצוב אישי.

לפרחים שנביא בחג למשפחה אפשר להוסיף גם אגרטל מקסים, כמה פשוט וכמה יפה.

אגרטל פרחים של גיטה – כלים של פעם.

אני מודה שכל הטרנד המטאלי שנמצא מסביבנו לא ממש עשה לי את זה, עד שנתקלתי בתיק הגב הזה של קרן ארגמן.

 

.

בתזמון מושלם ללידתה של האחיינית המתוקה שלי, Ndoto הוציאו קולקציית פרינטים משגעת בנושא יער.

ואם כבר מדברים על מוצרי טקסטיל, התיק הזה של מריבל הוא התיק המתוק ביותר שנתקלתי בו לאחרונה. (ובסוגריים אני אגיד שכדאי להיכנס לפייסבוק שלה, כי יש גם גרסת חד קרן מהממת).

סט המחברות הזה של מישקה פשוט מהפנט ביופיו והוא חייב להיות שלי. הוא יהיה שלי!

וכדי שתגיעו מוכנות, זאת רשימת המציגים המלאה:

כמובן, היו עוד לא מעט פריטים שלא נכנסו לרשימה, ובכל זאת אני אחפש אותם ביריד. לאילו פריטים אתן מחכות ביריד? ספרו לנו ושתפו אותנו בוויש ליסט שלכן.

 

 

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות