לייף סטייל

פרינטבל חודש ינואר

חודש חדש, שנה חדשה…וכמובן גם פרינטבל חדש. לכבוד פתיחתה של שנת 2017 החלטנו לרענן ולשדרג את הפרינטבלס שלנו, וכל חודש יחכה לכם פרינטבל עם פרינט חדש ועם הפתעה קטנה מתחלפת בחלקו השני של הדף.

אנחנו מקוות שתאהבו את הסגנון החדש של הפרינטבלס שלנו. אנחנו לגמרי מאוהבות, ומחכות כבר כמה חודשים בקוצר רוח לינואר 2017 כדי להדפיס אותו, לתלות בבית ולהתחיל למלא אותו באירועי החודש. אם אתם מחפשים רעיונות מקוריים ומדליקים איך לתלות את הפרינטבלס היפים בבית, גם לזה כבר דאגנו! תוכלו למצוא מגוון רעיונות מקוריים לתליית תמונות ממש כאן (בקרוב נעלה את החלק השני של הפוסט, אז מצפים לכם עוד רעיונות נהדרים).

אחרי שדאגנו לכם לפרינטבל חדש לחודש ינואר 2017, ואתם הדפסתם אותו ותליתם אותו בבית או במשרד, כל מה שנשאר לעשות זה להתחיל לחשוב ולתכנן מה צפוי לכם בחודש הראשון של השנה האזרחית החדשה, ובכלל מה היעדים והמטרות שאתם מציבים לעצמכם השנה.

january-17-printable-craft-and-dreams

 

להורדת לוח חודש ינואר לחצו כאן

 

** הפרינטבל הוא בגודל A4 ומומלץ להדפיס אותו על נייר כרומו 180 גרם. אם אין באפשרותכם להדפיס על נייר כרומו, דף A4 שיש בכל מדפסת יעשה את העבודה יופי **

 

 

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות