לייף סטייל

פרינטבל חודש נובמבר

עונת החגים הצפופה הסתיימה לה ואוטוטו אנחנו נפרדים לשלום משנת 2016. מזג האוויר בחוץ מראה כבר סימנים לבואו של החורף, אבל אני עדיין לא מוכנה להיפרד כל כך מהר מהבילויים בחוץ, ודווקא נהנית ומנצלת את הירידה בעומס החום כדי לצאת ולהסתובב, ללכת לים וליהנות מהבריזה הנעימה.

חודש נובמבר הוא חודש מיוחד בשבילי מכיוון שחל בו יום ההולדת שלי (ושל כמה חברים קרובים ולא מעט מבני משפחתי). בניגוד לשנים קודמות שבהן החודש הזה היה מבחינתי זמן לחשבון נפש לא פשוט וסיבה לדיכאון, השנה החלטתי לשנות את האווירה ולתכנן לעצמי את החגיגה. הכוונה שלי היא לאו דווקא להרים אירוע גדול, אבל לקבוע מראש כמה דברים כיפיים ולמצוא זמן איכות לעצמי, לחברים ולבן-זוג. אני תמיד דוגלת באמירה שלא מדובר ב"יום הולדת", אלא ב"שבוע-הולדת", אז אין צורך להצטמצם ליום אחד אם אפשר לתכנן מגוון אירועים ובילויים על פני כמה ימים, אם לא שבוע.

אחת ההחלטות שלי לשנה הקרובה, שאני מתכננת להכניס השנה ללו"ז מדי חודש, היא לחזור לעשות ספורט ולקבוע מראש יום דייט מיוחד עם בן הזוג. החלטנו שכל חודש אחד מאיתנו מארגן דייט בהפתעה לשני 🙂 אני מניחה שללו"ז ייכנסו עוד דברים ואני מאחלת לעצמי למלא את הלוח חודשי שלי במגוון אירועים משמחים ומהנים.

אם גם אתם חוגגים או מציינים אירוע מיוחד אשמח שתשתפו אותנו, ועד אז אני מאחלת לכולנו חודש מהנה, פורה ומלא בנצנצים.

dsc_9018

 

להורדת לוח חודש נובמבר לחצו כאן

** הפרינטבל הוא בגודל A4 ומומלץ להדפיס אותו על נייר כרומו 180 גרם. אם אין באפשרותכם להדפיס על נייר כרומו, דף A4 שיש בכל מדפסת יעשה את העבודה יופי **

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות