DIY השראה לייף סטייל

שנה חדשה בסימן התחדשות והחלטות לעתיד

חגי תשרי כבר ממש כאן, והראשון שבהם – ראש השנה – מגיע אלינו היום. אני לא יודעת מה איתך, אבל משהו באוויר שבחוץ לגמרי מסמן עבורי את בואו של החג. הימים שמתקצרים, האוויר שנהיה צונן יותר בבקרים ובערב, השקיעות עם הצבעים העמוקים ועצי הרימונים המלאים בפירות יפים גורמים לתחושת התחדשות ולאווירה חגיגית.

מדי שנה נילי ואני מעלות פוסט מיוחד לחג, מעיצוב שולחן חג בסגנון טרופי, לרעיונות לכרטיסי ברכה ואפילו מדריך לרכישת עציצים ירוקים במתנה. הפעם החלטנו לעשות משהו קצת אחר לכבוד תחילת השנה העברית. בתקופה האחרונה אנחנו מרגישות קצת נפילת מתח. ככה זה בחיים, לפעמים אתה למעלה ולפעמים קצת יותר קל להתמקד במה שרע, בדברים שפחות הולכים, במחשבות מה קורה אצל אחרים ובמקביל – למה דווקא לי זה לא מצליח. כל המקומות האלה שקל ליפול אליהם, המלכודות הקנות שבהן נתפסים ומתחילים להשוות את עצמנו לאחרים. גם את מזדהה עם התחושות האלה?

לא מעט פעמים נילי ואני מוצאות את עצמנו "שוקעות" יחד בצרות, אך גם לא מעט פעמים אנחנו מרימות זו את זו כשהשנייה נמצאת למטה, מעודדות ותומכות, והכי חשוב – מחזירות את הפוקוס ל"עצמי שלי". אנחנו משתדלות להזכיר זו לזו את הכוחות ואת החוזקות שלנו. להתמקד במה אנחנו טובות וגם במה אנחנו עוד צריכות להשתפר. בסופו של דבר אנחנו תמיד מאמינות שיש למה לשאוף, גם כשלפעמים זה נראה שאת כבר מומחית לעניין. עוד יותר אנחנו מאמינות שלפעמים השיתוף בתחושות יכול רק להרים למעלה, ואין ספק שזה חשוב לשים את ההחלטות ואת המחשבות על השולחן ולקבל תמיכה וחיזוק מחברה <3.

בתקופה האחרונה יצא לנילי ולי לחשוב ולתהות כל אחת לעצמה מתי בפעם האחרונה הסתכלנו על עצמנו במראה, טפחנו על השכם ואמרנו: אני מרוצה מאיך שאני נראית! אני אוהבת את עצמי. יש לי תכונות חזקות, יפות וטובות – ואני צריכה להיות גאה בעצמי.
מתי את הסתכלת על עצמך במראה? מתי עצרת רגע במירוץ המטורף שנקרא "החיים" כדי להגיד לעצמך כל הכבוד למה שהגעת? ואם ניקח את זה רגע הלאה, גם לחשוב מה את רוצה להמשיך להשיג, אילו הרגלים תרצי לחזק, וגם ממה את צריכה להיפטר כדי להגיע למטרות שלך? אני למשל יכולה להגיד בפה מלא שאני חייבת להפסיק להשוות את עצמי לאחרות. הרי זה זה לא באמת מקדם אותי לעבר השאיפות האמיתיות שלי.

כדי להקל עלייך לענות על השאלות האלה הכנו לך טמפלטים שתוכלי להדפיס ולמלא, ואם תרצי גם לשתף בסטוריז שלך. בטמפלטים תוכלי לכתוב מה ההחלטות שלך לשנה החדשה, להצביע על תכונות חזקות בעצמך ולסמן מילים שילוו אותך במהלך השנה.

איך מורידים את הטמפלט?

לחצי על התמונה ושמרי את התמונה כקובץ JPEG. את הקובץ את יכולה להדפיס או להעלות אותו לסטוריז ולמלא את כל מה שאת מאחלת לעצמך לכבוד השנה העברית החדשה.
נשמח כמובן אם תתייגי אותנו "craft_and_dreams" כדי שנוכל לאחל לך שנה טובה ומתוקה 🙂

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות