השראה לייף סטייל עיצוב הבית צמחים ופרחים

השראה לסופ"ש: פרחים לפינת העבודה

בשנה האחרונה מצאתי את עצמי עובדת מהבית. למעט הפסקה קצרה בחודשיים האחרונים שבהם עבדתי בעבודה משרדית, את רוב השנה שלי העברתי במשרד הביתי. אף על פי שלעבוד מהבית אולי נשמע כמו חלום לרובכן, המציאות היא שזה לא כל כך פשוט. את רוב היום אני מעבירה לבד, מול המחשב ובין ארבע קירות. גם העובדה שאני אחראית לזמן שלי, לפרויקטים ולמשימות של עצמי – הופכת את הכל למסובך קצת יותר. הרבה יותר קל ללכת לשטוף כלים, לבשל משהו קטן או לצאת לסיבוב בקניון מאשר להושיב את עצמי לעבוד, ועבודה מהבית דורשת משמעת ברזל. זה לא אומר אגב שהייתי שמחה לוותר על העצמאות שלי. אחרי הרבה התנסויות וניסיונות שונים אני שמחה על המקום שאני נמצאת בו מקווה שאמשיך לצמוח ולהתפתח בדרך שלי.

אחד הדברים שלמדתי בתקופה שלי בבית הוא כמה חשוב לשמור על סביבת עבודה נעימה. חלק מסביבת העבודה הזאת היא כמובן הבית שלי, וכבר סיפרתי לכן באחד הפוסטים הקודמים על כמה פרויקטים של עיצוב הבית שהכנתי השנה. חוץ מהפריטים האלה אני נהנית לטפח את אוסף צמחי הבית שלי שמוסיפים לי הרבה ירוק ואור בעיניים, ולאחרונה התחלתי לחשוב שכדאי לי להוסיף מדי פעם גם פרחים צבעוניים לפינת העבודה שלי. זה אולי קצת קלישאתי, אבל אני בהחלט חושבת שצמחים בפרט ופרחים בכלל יכולים לעשות לנו שמח ולתת לנו השראה, והיי – זה תמיד נחמד להסתכל על משהו יפה ולא רק על המחשב.

גם את חושבת להוסיף קצת רעננות פרחונית לשולחן העבודה שלך? הנה כמה רעיונות שליקטתי ברחבי האינטרנט.

מקור: האינסטגרם של juciachong

ורדים זאת האופציה הקלאסית ביותר. אהבתי שיש פה גם תוספת של גיבסנית, שהוא פרח זול יחסית אבל המראה שלו בהחלט משדרג את פינת העבודה.

מקור: career girl daily

גם כאן הלכו על גיבסניות, אבל במקום עוד פרח הניחו בצידו השני של שולחן העבודה צמח בית (ככל הנראה פיקוס).

מקור: The vault files

זר משגע וורדרד תמיד משפר את מצב הרוח.

מקור: האינסטגרם של oh.eight.oh.nine

הזר שעל שולחן העבודה הזה עמוס בכל טוב, ואפילו כולל פרוטיאה אחת (הפרח הענק מצד שמאל), פרח שהפך להיות סופר טרנדי בזמן האחרון.

מקור: האינסטגרם של polabur

זר היקינטונים עם הצבעוניות העזה שלו הזה עשה לי "וואו" בלב. יקינטון הוא פרח חורף, אז שווה לקנות אותו ולקשט איתו את השולחן כל עוד זה אפשרי.

מקור: האינסטגרם של alainakaz

נוריות הוא עוד פרח חורף משגע. אהבתי את הפשטות של הזר ואת השימוש בצבע אחד בלבד – לבן. לפעמים לא צריך יותר מזה.

מקור: the every girl

בזר הזה מה שבולט הוא דווקא הירקרקות של העלים, ולא הפרחים הקטנים. יש משהו בצבע הירוק שהוא נורא מרענן ופרשי, וזה היופי של הזר הזה בעיני.

מקור: fannystaaf

צמח ההורטנזיה הזה הזכיר לי שלפעמים אפשר להשתמש גם בעציץ פורח וממש לא חייבים לקנות זר פרחים. היתרון של העציץ: סביר להניח שהוא יחזיק לכן מעמד הרבה יותר זמן מאשר זר פרחים, והוא יכול לפרוח שוב בשנה הבאה.

מקור: האינסטגרם של scstockshop

ורדים אנגלים הם אהבה חדשה שלי. הם נראים כמו הכלאה בין ורד, פיאוני ונוריות, אבל בכל זאת יש להם את הייחוד שלהם. בכלל, הצבעוניות הנהדרת של הזר עושה לי חשק להתחיל פרויקט חדש.

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות