DIY השראה לייף סטייל

5 פרויקטים לעיצוב הבית + פרינטבל מתנה לחודש ינואר 2019

וואו, לא ייאמן שכבר עברה שנה מאז שכתבתי את פוסט הפרינטבל לחודש ינואר 2018. המון דברים קרו מאז תחילת שנת 2018 – לטוב ולרע, ואין ספק שהשנה הזאת הייתה אחת השנים המאתגרות שהיו לי. בפוסט ההוא סיפרתי לכן שאני עוברת לדירה חדשה ביחד עם בן הזוג, ומאז באמת הספקנו לעבור דירה, להתארס ולהתחיל לתכנן את החתונה שלנו שמתקיימת עוד שלושה חודשים ויומיים (מי היה מאמין!).

במשך השנה עיצבתי את הדירה, תליתי תמונות וחישוקי רקמה, קדחתי מדפים בקיר, טיפחתי אוסף מפואר של עציצים ובעיקר – השתדלתי להפוך את הדירה הקטנה לכמה שיותר שלנו. השנה אני מתכננת להמשיך להשקיע בבית, להשריש עוד עציצים (כי אין דבר כזה יותר מדי צמחים), לצבוע כיסאות, לתפור כריות, להחליף ריפוד לספה ולעשות מדריכי DIY לחתונה (שיכולים להתאים גם לעיצוב הבית). לא הרבה דברים בסך הכל, נכון?

בכל מקרה, בפוסט של ינואר בשנה שעברה כתבתי על חמישה פרויקטים לעיצוב הבית שאני רוצה לעשות בעקבות מעבר הדירה. בסופו של דבר לא עשיתי אף אחד מהם, כי הלב לקח אותי למקומות אחרים והייתי עסוקה בפרויקטים שונים ומשונים. במקום אותם עיצובי DIY הכנתי כמה דברים אחרים לדירה שלי, והשארתי מקום לפרויקטים הבאים בתור.

רוצות לראות מה הכנתי השנה? הנה 5 פרויקטים שעשו לי ולדירה שלי שמח על הלב:

על קיר הסלון שלי נמצאים שלושה פרויקטים שאני מאוד אוהבת. הראשון בהם הוא שרשרת לבבות מנייר שעשיתי בכלל בתור הדרכה קלילה לסוכות. התאהבתי בשרשרת הזאת ובסוף השארתי אותה תלויה בסלון, במקום קישוט אחר שהיה תלוי שם.

להדרכה המלאה הקליקי כאן

הפרויקט השני הוא הרשת שעליה תלויה השרשרת. את הפרויקט הזה לא העליתי לבלוג, והוא כולל רשת ישנה של מכונת כביסה (!) וספריי זהב. היית מעוניינת לקרוא עוד על הפרויקט הזה, ובכלל על מחדוש? ספרי לי בתגובות 🙂

ליד הרשת נמצא קישוט מפרנזים שאני מאוד מאוד אוהבת. הקישוט הזה מביא אווירה קצת בוהמית לבית, והוא מתכתב נהדר גם עם הזהב של הרשת אבל גם עם שאר האווירה הווינטג'ית של הבית.

להדרכה המלאה הקליקי כאן

אחת התמונות שאני מאוד אוהבת בבית, ושמונחת על ארון הווינטג' המקורי של סבתא רבתא של בן הזוג שלי, היא תמונת פרחים שהכנתי בסדנה. בתחילת אפריל אני ואורטל הוזמנו להגיע לסדנה לעיצוב תמונה עם פרחים מיובשים, ואני ממש התלהבתי מהתוצאה היפה שהגענו אליה. מאז התמונה מצאה את מקומה בסלון שלי, ואני מאוד מרוצה.

עוד פרטים על הסדנה כאן

קיר נוסף שאני ממש אוהבת בבית הוא קיר חישוקי הרקמה שלי. על הקיר הזה תליתי שישה חישוקי רקמה שונים – והיד עוד נטויה. באחד מהחישוקים התלויים שם כתוב 'The sky is the limit', משפט שאני מנסה להזכיר לעצמי יום יום. אז אמנם את חישוק הרקמה הזה לא הכנתי השנה, אבל את החלום לקיר שלם שמלא בחישוקי רקמה הצלחתי לממש בשנת 2018.

the sky is the limit: חישוק רקמה עם טוויסט

להדרכה המלאה לחישוק הרקמה הקליקי כאן

***

אחרי כל הפרויקטים האלה הגיע הזמן גם למתנה לבית! אז אם אתן רוצות לקשט את הבית שלכן בלוח שנה נחמד, זה הרגע להכין את המדפסת, להוריד למחשב את לוח החודש החינמי שלנו ולהדפיס אותו.

להורדת פרינטבל חודש ינואר לחצי כאן

** הפרינטבל הוא בגודל A4 ומומלץ להדפיס אותו על נייר כרומו מט 180 גרם. אם אין באפשרותך להדפיס על נייר כרומו, דף A4 שיש בכל מדפסת יעשה את העבודה יופי **

Write a comment

אני לא רובוט :) *

אוהבת יצירה, לייף סטייל וטיולים?

אם התשובה היא כן, כנראה תאהבי גם את הניוזלטר שלנו שמלא בהשראה, נצנצים, הטבות שוות ותוכן מיוחד שאנחנו שולחות רק למנויות הניוזלטר*

* בלי ספאם, מבטיחות